Jak se objednat

Objednávka/rezervace:

Položky označené * jsou povinné. Do poznámky můžete například specifikovat diagnózu, případně Vámi preferovaný termín. Po odeslání objednávky se s Vámi spojím a upřesníme informace.

  Aktualizace k 1.11.2022: nyní nemám kapacitu pro nové klienty, bohužel ani do pořadníku. Pokud budu pořadník pro nové zájemce opět otevírat, vyvěsím tuto infomaci na webových stránkách, děkuji.

  Upozorňuji všechny potenciální klienty, že aktuálně mám smlouvu s pojišťovnami 213 (Revírní bratrská pojišťovna), 205 (Česká průmyslová zdravotní pojišťovna), 201 (Vojenská zdravotní pojišťovna ČR) a 111 (Všeobecná zdravotní pojišťovna), klienti ostatních pojišťoven si terapii hradí v hotovosti dle platného ceníku.

  Klienti nasmlouvaných zdravotních pojišťoven potřebují ke vstupnímu vyšetření žádanku na logopedickou péči od lékaře (pediatra, praktického lékaře, foniatra, neurologa, pedopsychiatra nebo psychiatra).

  Klienti, kteří si terapii hradí sami, nepotřebují doporučení lékaře, přesto prosím o nahlédnutí do zpráv odborných specialistů, jejichž péče s logopedií souvisí.

  Telefonicky: 778 492 592

  Pokud telefonát nepřijímám, je v ambulanci klient a nechci narušovat terapii. Zavolám zpět ihned, jak to bude možné, děkuji za pochopení.

  Upozorňuji všechny potenciální klienty, že aktuálně nemám zajištěny smluvní vztahy se zdravotními pojišťovnami a terapie probíhá pouze za přímou platbu dle platného ceníku.

  Vzhledem k tomu, že si logopedickou péči hradíte sami, není nutné doporučení lékaře, přesto prosím o nahlédnutí do zpráv odborných specialistů, v jejichž péči jste a jejichž péče s logopedií souvisí.